Mekanik Zamanı


PERSONEL
PERSONEL

MÜHENDİSLİK
MÜHENDİSLİK

ÇÖZÜM GÜCÜ
ÇÖZÜM GÜCÜ

TEK ADIMDA ÇÖZÜM
TEK ADIMDA ÇÖZÜM

İşi; merkezinde, uygulayarak öğrenen uzman kadromuz ve çekirdekten yetişen personel, edindiği tecrübeler ışığında, sizlere pratik ve işe yarar çözümler sunmaktadır.

Firmamız, ilk kurulduğu yıllardan beri, etkin bir mühendislik kaabiliyetinin firmaya ekleyeceği gücün öneminin farkına varmıştır. Bu nedenle geçmişte yapmış olduğu işlerde, her türlü tasarım ihtiyacında önemli rol oynamış, araştırma ve geliştirme hizmetlerini de bünyesinde gerçekleştiren Mühendislik Grubu ile onur duymaktadır.

Firmamız; her alanda profesyonel kadrosu ile taahhüt işlerinden, çok büyük projelere kadar bütün işlerinizi ilk günkü ruh ve dinamizm ile çözüm noktasına ulaştırır.

Mekanik, tesisat ve mühendislik işlerini 3 kuşaktır layıkıyla yapan Metro Mekanik, ısıtma soğutma sistemlerinden sıhhi Tesisata, Doğalgaz çözümlerinden Yangın söndürme sistemlerine, Havalandırma İklimlendirme çözümlerinden Medikal gaz sistemlerine, Endüstriyel tip çamaşırhane ve Mutfak çözümlerine kadar çok geniş ürün ve hizmet yelpazesiyle sizlere Tek Adımda Çözümler sunmaktadır.